Қарағанды медицина университеті
«Медицина және экология» журналы
Басты бет
«ҚМУ» КеАҚ Қоғамдық денсаулық сақтау және кәсіби денсаулық институты
Кәсіби денсаулық клиникасының кеңес берушілерінің жұмыс графигі

Кәсіби денсаулық клиникасының кеңес берушілерінің жұмыс графигі

Кәсіби денсаулық клиникасының кеңес берушілерінің жұмыс графигі

2020 жылдың  сөуір  айына арналған Кәсіби денсаулық клиникасының кеңес берушілерінің жұмыс графигі

УЛЬТРАДЫБЫСТЫ ЖӘНЕ ФУНКЦИОНАЛДЫ ДИАГНОСТИКА КАБИНЕТІ

106 Ультрадыбысты диагностика кабинеті

Уақыты

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

08.00-14.00

Ассистент-профессор

Жолдыбаева Гульфайруз Абылаевна

  (интервал 20 минут)

09.00-13.00

Евстафьев Евгений Борисович

АҚЫЛЫ ҚАБЫЛДАУ

Ассистент-профессор

Жолдыбаева Гульфайруз Абылаевна

  (интервал 20 минут)

09.00-13.00

Евстафьев Евгений Борисович

АҚЫЛЫ ҚАБЫЛДАУ

УДЗ дәрігері

Девдариани Хатуна Георгиевна

(интервал 30 минут)

10.00-14.00

1-сенбі 01.02

Баешева ТатьянаАрыстановна

4-сенбі 22.02

Баешева ТатьянаАрыстановна

14.00-20.00

Евстафьев Евгений Борисович

АҚЫЛЫ ҚАБЫЛДАУ

Ассистент

Райн Анна Владимировна

  (интервал 15 минут)

13.30-17.30

Евстафьев Евгений Борисович

АҚЫЛЫ ҚАБЫЛДАУ

Ассистент

Райн Анна Владимировна

  (интервал 15 минут)

13.30-17.30

Ассистент-профессор

Хайырова Улмекен Орынбаевна

(интервал 20 минут)

15.00-19.00

220 Ультрадыбысты диагностика кабинеті

Уақыты

Дүйсенбі 

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

11.00-17.20

Ассистент

Киверов Максим Сергеевич

Ассистент

Киверов Максим Сергеевич

Ассистент

Киверов Максим Сергеевич

Ассистент

Киверов Максим Сергеевич

Ассистент

Киверов Максим Сергеевич

Рыбалкина

Дина Хабибулаевна

09:00-13:00

№ 223 Ультрадыбысты диагностика кабинеті

Уақыты

Дүйсенбі 

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі 9.00-14.00

14:00-20:00

Ассистент-стажер

Сыздыкова Анар Икеновна

(интервал 30 мин)

13:00-16:00

Ассистент-стажер

Акалиева Галия Тиллабековна

(интервал 20 минут)

13.00-18.00

Ассистент-стажер

Сыздыкова Анар Икеновна

(интервал 30 мин)

13:00-16:00

Ассистент-стажер

Акалиева Галия Тиллабековна

(интервал 20 минут)

13.00-18.00

Ассистент-стажер

Сыздыкова Анар Икеновна

(интервал 30 мин)

13:00-16:00

Функционалды диагностика кабинеті

102,140 ВЭГДС, ВКС кабинеті

Уақыты 

Дүйсенбі 

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі 9.00-14.00

08.00-16.00

Ким Александр Владимирович

08.00-10.00 – ВГДС;

10.00-13.00-ВКС

Ким Александр Владимирович

08.00-10.00 – ВГДС;

10.00-13.00-ВКС

Ким Александр Владимирович

08.00-10.00 – ВГДС;

10.00-13.00-ВКС

Ким Александр Владимирович

08.00-10.00 – ВГДС;

10.00-13.00-ВКС

Ким Александр Владимирович

08.00-10.00 – ВГДС;

10.00-13.00-ВКС

143 Рентген-диагностика кабинеті

Уақыты 

Дүйсенбі 

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі 9.00-14.00

09.00-15.00

Бахарева Раиса Григорьевна

Бахарева Раиса Григорьевна

Бахарева Раиса Григорьевна

Бахарева Раиса Григорьевна

Бахарева Раиса Григорьевна

219 АҚҚТМ, ЭКГ Холтерлік мониторлеу

 Уақыты

Дүйсенбі 

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

09.00-10.00

Тентекбаев Мухамедгали Акенович

ХМ ЭКГ

Тентекбаев Мухамедгали Акенович

ХМ ЭКГ

Тентекбаев Мухамедгали Акенович

ХМ ЭКГ

Тентекбаев Мухамедгали Акенович

ХМ ЭКГ

10.00-10.30

Тентекбаев Мухамедгали Акенович

СМАД

Тентекбаев Мухамедгали Акенович

СМАД

Тентекбаев Мухамедгали Акенович

СМАД

Тентекбаев Мухамедгали Акенович

СМАД

222 Спирография кабинеті

Уақыты 

Дүйсенбі 

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

10.00-12.30

Дәрігер

Абдигожина Бахытгуль

Дәрігер

Абдигожина Бахытгуль

Дәрігер

Абдигожина Бахытгуль

№225 Электроэнцефалография кабинеті

Уақыты 

Дүйсенбі 

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

10.30-12.30

Шалынина Марина Викторовна

Шалынина Марина Викторовна

Шалынина Марина Викторовна

Шалынина Марина Викторовна

Шалынина Марина Викторовна

Хирургиялық сала

№201 Оториноларинголог кабинеті

Уақыты 

Дүйсенбі 

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі 9.00-14.00

09.00-14.00

 Ассистент

Музафарова Катира Орынбаевна

14.00-18.00

Профессор

Газизов Отеген Мейрханович

10.022-26.02.2020г. отпуск

№205 Уролог, хирург, ангиохирург, нейрохирург кабинеті

Уақыты 

Дүйсенбі 

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі 09.00-12.00

08.00-14.00

Ассистент

Тишкамбаев Ерболат Бекболатович

Хирург

Ассистент

Тишкамбаев Ерболат Бекболатович

Хирург

Ассистент

Тишкамбаев Ерболат Бекболатович

Хирург

14.00-

20.00

Мастулов Сухроб Алиевич

Уролог

14.00-18.00

Мастулов Сухроб Алиевич

Уролог

14.00-18.00

Мастулов Сухроб Алиевич

Уролог

14.00-18.00

Мастулов Сухроб Алиевич

Уролог

14.00-18.00

Мастулов Сухроб Алиевич

Уролог

14.00-18.00

№209-210 Гинеколог кабинеті

Уақыты 

Дүйсенбі 

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі 9.00-14.00

08.00-16.00

Жоғары санатты дәрігер Данилина Елена Владимировна

Жоғары санатты дәрігер Данилина Елена Владимировна

Жоғары санатты дәрігер Данилина Елена Владимировна

Жоғары санатты дәрігер Данилина Елена Владимировна

Жоғары санатты дәрігер Данилина Елена Владимировна

16.00-20.00

Ассистент Калуцкая Наталья Сергеевна

 (интервал 15 минут)

Ассистент Калуцкая Наталья Сергеевна

 (интервал 15 минут)

 

№213 Офтальмолог кабинеті

Уақыты 

Дүйсенбі 

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі 9.00-14.00

08.00-14.00

Жоғары санат. дәрігер

Аринова Алма Игеновна

Бал.офтальмологы

Профессор

Аринова Гульнара Пасевноевна

Ересектер офтальмологы АҚЫЛЫ ҚАБЫЛДАУ

Профессор

Шустеров Юрий Аркадьевич

АҚЫЛЫ ҚАБЫЛДАУ

10.00-13.00

Ассистент

Ахмадьярова Ботакоз Сергазиевна

ересектер офтальмологы

Ассистент-профессор

Кузнецова Вера Ивановна

Ересектер офтальмологы

Дәрігер

Омаров Айдос Тлеугалиевич

СТУДЕНТТЕРДІ ҚАБЫЛДАУ

09:00-14:00

16.00-18.00

.

.

Педиатриялық сала

№211 Балалар эндокринологы, балалар невропатологы, балалар гастроэнтерологы, балалар инфекционисті кабинеті

Уақыты

Дүйсенбі 

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі 9.00-14.00

08.00-14.00

Профессор

Алшынбекова Гульшарбат Канагатовна

Балалар инфекц.

09.00-15.00

Ассистент-профессор, жоғарғы санатты дәрігер

Турдунова Гульмира Сансызбаевна

Балалар гинекологы

09.00-12.00

Ассистент-профессор

Дюсембаева Айнаш Ермухановна

09.00-15.00

Ассистент-профессор, жоғарғы санатты дәрігер

Турдунова Гульмира Сансызбаевна

Детский гинеколог

09.00-12.00

Ассистент-профессор

Золотарева Оксана Анатольевна

09.00-15.00

14.00-20.00

Дәрігер

Изтелеуова Асель Маратовна

Балалар инфекц

(интервал 15 минут)14.00-17.00

Ассистент

Шаймерденова Дана Сериковна

Балалар психотерапевті

(интервал 25 минут)

16.00-20.00

Ассистент-профессор

Насакаева Гульмира Ермекбаевна

12.00-18.00

Ассистент

Шаймерденова Дана Сериковна

Балалар психотерапевті

(интервал 25 минут)

№214 Балалар эндокринолога, балалар невропатологы, балалар гастроэнтерологы, балалар кардиологы,  балалар нефрологы

Уақыты 

Дүйсенбі 

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі9.00-14.00

08.00-14.00

Ассистент

Турлыбекова Сауле Амантаевна

Бал.гастроэнтерологы

08.30-14.00

Профессор

Тукбекова Бибигуль Толеубаевна

балалар кардиологы

Профессор

Дюсенова Сандугаш Болатовна

балалар нефрологы

Ассистент Семенихина

Полина Сергеевна

Бал. невропатологы

(интервал 20 минут)

09.00-13.00

14.00-20.00

Профессор

Кузгибекова Алмагуль Болатовна

Балалар  гастроэнтерологы

Ассистент Семенихина

Полина Сергеевна

Бал. невропатологы

(интервал 20 минут)

14.00-18.00

Профессор

Еремичева Галина Георгиевна

Балалар  эндокринологы

14.00-18.00

Ассистент Семенихина

Полина Сергеевна

Бал. невропатологы

(интервал 20 минут)

14.00-18.00

Терапевтикалық сала

136 Дерматокосметолог кабинеті

 Уақыты

Дүйсенбі 

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі 9.00-14.00

09.00-16.20

208 Дерматовенеролог кабинеті

 Уақыты

Дүйсенбі 

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі 9.00-14.00

09.00-11.00

Дәрігер

Есенгалиева

Альбина Садуовна

Дәрігер

Есенгалиева

Альбина Садуовна

№215  Невропатолог кабинеті 

Уақыты 

Дүйсенбі 

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі 9.00-14.00

08.00-14.00

Ассистент

Шайкенов Даулет Саулебекович

 (интервал 30 минут)

09.00-14.00

Профессор Григолашвили Марина Арчиловна

09.00-14.00

Ассистент

Шайкенов Даулет Саулебекович

 (интервал 30 минут)

09.00-14.00

Ассистент

Ким Екатерина Даниловна

(интервал 30 минут)

09.00-14.00

Ассоциирленген профессор

Смагулов Амиржан Муратович

14.00-20.00

Ассистент-стажер

Аманжолов Султанбек Мейрамович

Невропатолог

14.00-17.30

(интервал 20 мин)

Ассистент-профессор

Беляев Руслан Андреевич

(интервал 20 минут) 14.00-18.00

АҚЫЛЫ ҚАБЫЛДАУ

Ассистент

Мадибраймова  Салтанат Талгаровна

(интервал 30 минут)

Ассоциирленген профессор

Омарова Шолпан Кабиденовна

 (интервал 30 минут) 14.00-19.00

№257 Гематолог, нефролог кабинеті

Уақыты

Дүйсенбі 

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі 9.00-14.00

8.00-

14.00

Профессор

Абеуова Бибигуль Амангельдиевна

Нефролог (ерес., бал.)

09.00-14.00

Ассоциированный профессор

Бачева Ирина Викторовна

Нефролог

09.00-14.00

Ассистент

Умирбаева Асель Ильтаевна

Нефролог

09.00-14.00

Профессор

Тургунова Людмила Геннадьевна

Гематолог

(интервал 60 мин)

08.00-13.00

14.00-

20.00

Ассоциирленген профессор

Бейсенаева Анель Рысбековна

Онколог-маммолог

(интервал 15 минут)

10.00-12.00

Ассистент-профессор

Туремуратова Дамира

Толеубаевна

(интервал 30 минут)

Ревматолог

15.00-18.00

Профессор

Сирота Валентина Брониславовна

Онколог-маммолог

(интервал 15 минут)

14.00-16.00

№ 258 Пульмонолог, гастроэнтеролог кабинеті

 Уақыты

Дүйсенбі 

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі 9.00-14.00

8:00-14.00

Профессор

Ибраева Лязат Катаевна

Пульмонолог

09.00-13.00

Отпуск

17/02-13/03-2020г.

Доцент

Омаркулов Бауыржан Каденович

Гастроэнтеролог

Ассистент

Хохлова Юлия Анатольевна

Пульмонолог

09.00-14.00

(интервал 40 минут)

Профессор

Бакирова Рысжан Емельевна

Пульмонолог

09.00-13.00

14.00-20.00

Ассистент

Хохлова Юлия Анатольевна

Пульмонолог

14.00-18.00

(интервал 30 минут)

Ассистент

Мирзо Елена Ивановна

Пульмонолог

14.00-19.00

Ассистент-профессор

Туремуратова Дамира

Толеубаевна

(интервал 30 минут)

Ревматолог

14:30-17:30

259 Инфекционист, аллерголог-иммунолог, дерматовенеролог кабинеті

Уақыты

Дүйсенбі 

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі 9.00-14.00

8.00-14.00

Жоғ.санатты дәрігер Колмогорова Екатерина Леонидовна

Инфекционист

Профессор

Ким Антонина Аркадьевна

Инфекционист

Ассистент-профессор

Бейсенова Гульжахан Рахимбаевна

Инфекционист

14.00-18.00

(интервал 20 минут)

 На б/л

Ассоциирленген профессор

Жунусов Ержан Сейполович

Инфекционист

14.00-18.00

Ассистент-профессорКазимирова Ольга Васильевна

Аллерголог-иммунолог

№260 Эндокринолог, психотерапевт, ревматолог кабинеті

 Уақыты

Дүйсенбі 

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі 9.00-14.00

8.00-14.00

Жоғары сан.дәрігер

Серикбаева Айгуль Аманбековна

Эндокринолог

Ассистент-профессор

Тауешева Зауреш Бахытжановна

Эндокринолог

Оспанова Гаухар Ганиевна

Ревматолог

08.30-14.00

Жоғары санатты дәрігер

Коваль Марина Николаевна

Эндокринолог

14.00-20.00

Ассистент

 Чеканов Дмитрий Михайлович

Психотерапевт

16.00-19.00

Ассистент

 Чеканов Дмитрий Михайлович

Психотерапевт

16.00-19.00

Врач

Шалыгина Анна Андреевна

Ревматолог

БМСК қызметі

149 Жалпы тәжірибе дәрігерлерінің кабинеті - 3

Уақыты

Дүйсенбі 

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Лазарева Галина Викторовна Тақ күндері 08.00-12.00, жұп күндері 12.00-16.00

№150 Жалпы тәжірибе дәрігерлерінің кабинеті-2

Каб

Дүйсенбі 

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі09.00-14.00

Жұп күндері 12.00-20.00 Кусаева Гульнар Мукашевна

Тақ күндері 08.00-16.00 Кусаева Гульнар Мукашевна

1 суббота 04.03 –

Кусаева Гульнар Мукашевна

3 суббота 18.04  – Кусаева Гульнар Мукашевна

№152  1-Жалпы тәжірибе дәрігерлерінің кабинеті

Уақыты

Дүйсенбі 

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі09.00-14.00

Тақ күндері 12.00-20.00 Егеубаева Карлыгаш Саркытовна

Жұп күндері 08.00-16.00Егеубаева Карлыгаш Саркытовна

2  суббота 11.04  –

Егеубаева Карлыгаш Саркытовна

4-суббота 25.04 -

Егеубаева Карлыгаш

Саркытовна

№153 Терапевт кабинеті

Уақыты

Дүйсенбі 

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

8.00-16.00

Дәрігер

Никитина Ольга Владимировна

Дәрігер

Никитина Ольга Владимировна

Дәрігер

Никитина Ольга Владимировна

Дәрігер

Никитина Ольга Владимировна

Дәрігер

Никитина Ольга Владимировна

1 Сенбі 04.04. -Никитина Ольга Владимировна

3-Сенбі 18.04 - Бобырев Семен Сергеевич

16.00-20.00

Дәрігер

Бобырев Семен Сергеевич

ШЕТЕЛДЕН КЕЛГЕН СТУДЕНТТЕРДІ ҚАБЫЛДАУ

Дәрігер

Бобырев Семен Сергеевич

ШЕТЕЛДЕН КЕЛГЕН СТУДЕНТТЕРДІ ҚАБЫЛДАУ

Дәрігер

Бобырев Семен Сергеевич

ШЕТЕЛДЕН КЕЛГЕН СТУДЕНТТЕРДІ ҚАБЫЛДАУ

Дәрігер

Бобырев Семен Сергеевич

ШЕТЕЛДЕН КЕЛГЕН СТУДЕНТТЕРДІ ҚАБЫЛДАУ

Дәрігер

Бобырев Семен Сергеевич

ШЕТЕЛДЕН КЕЛГЕН СТУДЕНТТЕРДІ ҚАБЫЛДАУ

231, 218, 242 Әкімшілік кабинеті

Уақыты

Дүйсенбі 

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі 9.00-14.00

09.00- 18.00

Директордың орынбасарыАманбекова Айгуль Укеновна

Директордың орынбасарыАманбекова Айгуль Укеновна

Директордың орынбасарыАманбекова Айгуль Укеновна

Директордың орынбасарыАманбекова Айгуль Укеновна

Директордың орынбасарыАманбекова Айгуль Укеновна

09.00- 18.00

БМСК басшысы Кожахметова Кундыз Магзумовна

БМСК басшысы Кожахметова Кундыз Магзумовна

БМСК басшысы Кожахметова Кундыз Магзумовна

БМСК басшысы Кожахметова Кундыз Магзумовна

БМСК басшысы Кожахметова Кундыз Магзумовна

09.00-17.00

ІБПҚҚ меңгерушісі Волчанская Светлана Ивановна

ІБПҚҚ меңгерушісі Волчанская Светлана Ивановна

ІБПҚҚ меңгерушісі Волчанская Светлана Ивановна

ІБПҚҚ меңгерушісі Волчанская Светлана Ивановна

ІБПҚҚ меңгерушісі Волчанская Светлана Ивановна

Келісілді:

Директордың орынбасары  Аманбекова А.У.

  БМСКҚ басшысы   Кожахметова К.М.


Қазақстан 2050 Стратегиясы
ҚР электрондық үкіметі
ҚР денсаулық сақтау министрлігі
ҚР ДСМ Стратегиялық жоспары
ҚР Білім және ғылым министрлігі
Болашақ бағдарламасы
Бүкіләлемдік денсаулық сақтау ұйымы
Бүкіләлемдік денсаулық сақтау ұйымы Еуро аймақтық бюро
Magna Charta Universitatum
International Research Journal for Medical students
Өз қаражатынды басқаруды үйрен
Қазақстан Республикасының Президенті Н.Назарбаевтың Қазақстан халқына Жолдауы. 2014 жылғы 11 қараша.
Нашақорлықтың медициналық-әлеуметтік проблемаларының республикалық ғылыми-практикалық орталығы
The cochrane library
Маманның білім деңгейін тексеру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2014 - 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары
ҚР Денсаулық сақтау министрлігі бекіткен басым бағдарламалар
Болашақ
Евразиялық интеграция
Жастармен ұлтық онлайн-консультациялар
Қаржы орталығы
Springer
Ұлттық клиникалық хаттамалар
Малайзия Ұлттық Университеті
Конференция күнтізбесі
ҚММУ ЕҢБЕК ҚАУІПСІЗДІГІ МЕН КҮЗЕТІ, ӨРТ ҚАУІПСІЗДІГІ ЕРЕЖЕЛЕРІ
Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2016-2019 жылдарға арналған «Денсаулық» мемлекеттік бағдарламасы
Мемлекет басшысы Н.Назарбаевтың Қазақстан халқына жолдауы. 2015 жылғы 30 қараша
Образовательный кредит
ҚР-да міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруды енгізу жөніндегі СҰРАҚТАР МЕН ЖАУАПТАР
ЕНПФ зейнетақы қоры
ӘЛЕУМЕТТІК МЕДИЦИНАЛЫҚ САҚТАНДЫРУ ҚОРЫ
Сауалнама
Студенттік кәсіпкерлік