Қарағанды медицина университеті
«Медицина және экология» журналы
«Медицина» ай сайынғы газеті
Басты бет
Байланыс мәліметтері

Байланыс мәліметтері

Preview

Қарағанды қ

Гоголь к.,40



тел. 51-34-79, 50-39-30
факс: 51-89-31
e-mail: info@qmu.kz









Басқарма Төрағасы – Ректор – Досмағамбетова Раушан Сұлтанқызы

Dosmagambetova@qmu.kz

Академиялық жұмыс жөніндегі проректор - Риклефс Виктор Петрович

V.Riklefs@qmu.kz

Стратегиялық даму және ғылым жөніндегі проректор - Тұрмұхамбетова Анар Ақылбекқызы

 turmuhambetova@qmu.kz

Клиникалық жұмыс жөніндегі проректор - Көшерова Бақыт Нұрғалиқызы

Kosherova@qmu.kz

«Қарағанды медицина университеті» КеАҚ басқарма директоры - Бектұрғанов Зәкір Зәкәрияұлы

Bekturganov@qmu.kz

Медицина мектебі – декан Газалиева Меруерт Арыстановна

Gazalieva@qmu.kz

Қоғамдық денсаулық және биомедицина мектебі – декан Даулеткалиева Жания Абаевна

DauletkalievaZ@qmu.kz

Мейіргерлік білім беру мектебі – декан Естемесова Карлыгаш Амангельдиевна

Estemesova@qmu.kz

Стоматология мектебі – деканның м.а. Калина Айнур Сериковна

Kalina@qmu.kz

Зерттеу мектебі – декан Едильбаева Танзира Токтархановна

Edilbaeva@qmu.kz

Фармация мектебі  - декан Лосева Ирина Викторовна

Loseva@qmu.kz

Халықаралық медицина факультеті – декан Толеубеков Куатбек Куанышбекович

Toleubekov@qmu.kz

Кәсіби дамыту және резидентура мектебі – декан Ташкенбаева Венера Базарбековна

Tashkenbaeva@qmu.kz

№ 7, 34, 49, 53 автобустарымен жүру

№ 29, 30 маршруттық таксилерімен жүру

"Боулинг" аялдамасы